Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

16 травня, учні нашого ліцею взяли активну участь у Національній руханці в вишиванках «Дякуємо ЗСУ», яку провела українська федерація «Спорт заради розвитку»
@UNISEF_UA
#Дякуємо_ЗСУ
#ЗСУ
#УФСЗР
#Спорт_заради_розвитку
#sport_for_development

16 травня о 13:42 | Кушпетюк Л. М. | no comments

Дорогі матері!
У цей сонячний травневий день очі усіх матерів сяють по-особливому, адже сьогодні День матері і всі матері отримують вітання від своїх найрідніших.

12 травня о 10:23 | Кушпетюк Л. М. | no comments

8 та 9 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

8 травня о 15:37 | Кушпетюк Л. М. | no comments

25 квітня, в рамках військово-патріотичного виховання було проведено екскурсію по 3 прикордонній заставі, для дітей 8-11 класів нашого ліцею.

26 квітня о 14:39 | Кушпетюк Л. М. | no comments

22-24 квітня було проведено конкурс на кращий малюнок "Я-майбутнє кордону" присвяченого до Дня прикордонника.
Організаторами - були: начальник 3 прикзас ст. л-нт Василь Солоненко та заступник начальника 3 прикзас з персоналу, л-нт Дмитрій Буліч.

26 квітня о 14:07 | Кушпетюк Л. М. | no comments

Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини. 20 квітня в Україні відзначають День довкілля.

22 квітня о 13:20 | Кушпетюк Л. М. | no comments

29.03.2024 р. в нашому навчальному закладі відбулося засідання атестаційної комісії, де було здійснено аналіз діяльності в міжатестаційний період педагогічних працівників: Мельника Л.П., Дубчук І. Є., Тарасюк С.П., Бухвал Т.А., Борецької Л.П., Ковч Л.В., Панасюк Р. С., Герасимик Т. Х., Кацевич О. В., Філюк М.М., Трофимук О.Л., Петракової О.Є.

29 березня о 14:27 | Кушпетюк Л. М. | no comments

В Україні 14 березня відзначають День українського добровольця.
Українські добровольці - це символ звитяги, самопожертви та героїзму. Слава і честь Вам - справжнім патріотам та захисникам українського народу.

14 березня о 16:07 | Кушпетюк Л. М. | no comments

Шевченківські дні в 1 класі (класний керівник Борецька Л. П.)

8 березня о 14:55 | Кушпетюк Л. М. | no comments

9 березня 2024 року в Україні відзначатимуть 210-ту річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка (1814–1861 рр.) – видатного українського поета, прозаїка, художника, політичного і громадського діяча.

Третьокласники розповідають вірші Тараса Шевченка

8 березня о 14:53 | Кушпетюк Л. М. | no comments

24 лютого 2022 р. у четвер о 3:30 ранку росія віроломно розпочала повномасштабне вторгнення на територію України. Сьогодні — друга річниця початку повномасштабного вторгнення. Наші захисники і захисниці щодня роблять усе можливе, щоб зовсім скоро в Україні пролунала пісня Перемоги!

24 лютого о 12:34 | Кушпетюк Л. М. | no comments

Сьогодні 10 річниця вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні. Людей, які загинули у боротьбі за ідеали демократії та європейське майбутнє Ця дата стала символом незламної волі українського народу, його готовності боротися за свої права та гідність

20 лютого о 12:58 | Кушпетюк Л. М. | no comments

19 лютого - День Державного герба України, який нагадує про встановлення державного символу. Будьмо єдиними у вільній незалежній Україні у свята і кожного дня

19 лютого о 14:05 | Кушпетюк Л. М. | no comments

16 лютого в Україні на державному рівні відзначають День єднання. Це зовсім молоде свято, яке має згуртувати українців і показати, що ми - єдиний народ.

16 лютого о 14:50 | Кушпетюк Л. М. | no comments

"Україна - мій дім"
«…Однині во єдино зливаються століттям одірвані одна від одної частини єдиної України – Західно-Українська Народна Республіка / Галичина, Буковина і Угорська Україна / і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина Незалежна Українська Народна Республіка», – уривок з Акту.

22 січня о 14:44 | Кушпетюк Л. М. | no comments

18 січня святкують Міжнародний день сніговика. Ця дата обрана не випадково, оскільки "одиниця" і "вісімка" є подібними до форми сніговика. Свято було засноване в 2010р.

18 січня о 14:59 | Кушпетюк Л. М. | no comments

Кожній дитині потрібен світ, де можна сміятися, танцювати, співати, вчитися, жити в мирі та бути щасливим. (Малала Юсуфзай)

1 січня о 10:39 | Кушпетюк Л. М. | no comments

7 грудня відзначають Всесвітній день української хустки. Свято з'явилося у 2019 році, але завдяки українській діаспорі воно набуло всесвітньої популярності.

7 грудня 2023 о 14:09 | Кушпетюк Л. М. | no comments

Хустка для українок – це не просто головний убір, це річ символічна, знакова, і є нашою культурною спадщиною. Хустка поєднувала жіночі покоління і передавалася як сімейна цінність від матері до дочки, це була родинна реліквія.

7 грудня 2023 о 12:51 | Кушпетюк Л. М. | no comments